Vylosován 3. Fanfoorový úkol!

5. října 2006 v 22:31 | ondey |  bleSkem
Kadaň 4. 10. Třetí Fanfoorový úkol je na světě! Zní: Napsat obyvatelům Kadaně skautský vzkaz s podpisem (např. křídami na velké prázdné prostranství - parkoviště před Kauflandem: MĚJTE SE RÁDI! SKAUTI) Kluci mají před sebou nových 14 dní s novým Fanfoorem. Držme palce, aby to zvládli. Hodnotí se obsah vzkazu, originalita ztvárnění a počet potencionálních čitatelů.


Co je to Fanfoor?
Fanfoor je úkol, který si na každé oddílové schůzce skauti vylosují a pak mají 14 dní na to, aby ho jejich teem do příští oddílovky co nejlépe splnil a získal tak vzácných 20 bodů do teemového Souboje roku. Losování není předem nijak domluveno, ani vedoucí netuší, jaký Fanfoor na kluky v příštích 14 dnech čeká. Každý úkol je vyjímečný, jinak obtížný, jinak zaměřený a hlavně trhlý, veselý a nevšední. Slovo Fanfoor je oddílový výmysl, vznikl zkomolením jedné hlášky skřítka Františka z Kouzelné školky: ,,Mějte se Fanfárově!'' Zdraví tak děti, protože pochází z planety Fanfárie. My jsme hlášku upravili na ,,Mějte se Fanfoorově!'' To znamená trhle, vesele a hlavně nevšedně:) Tak jako naše úkoly;)


Jaké Fanfoory už mají kluci za sebou?
Na 1. oddílovce si vylosovali Fanfoor: Vpravit vejce do láhve, aniž by na něj sáhnuli nebo Postavit nepoškozené vejce na špičku na rovném stole. Úkol nesplnil ani jeden teem.
Na 2. oddílovce si vylosovali Fanfoor: Navštívit s oddílem celodenně Prahu. Tento úkol byl obzvlášť složitý, narychlo se domluvit, kdo za týden pojede do Prahy... Zvítězil teem, který měl na výpravě největší účast, teem Tornád.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.