EXPERIMENT 06 Podbořany 16. - 17. 6.

19. června 2006 v 19:42 | camélie |  ČObolo
Jak vypadala roverská akce v počtu 2 lidí? Dočtete se uvnitř článku;)Rozhodli jsme se v létě nezahálet a navštívit co nejvíc fesťáků. A protože Klášterec a Kadaň nám byly málo, zavítali jsme i do krajů vzdálených - do Podbořan. Teď si asi řeknete, že nevím o čem mluvím, Podbořany jsou za kopcem. Ale zkusili jste tam někdy dojet vlakem? Ne? Tak neremcejte. Ono jet dvě hodiny do "města" vzdáleného 20 kilometrů...je trochu k pláči. Druhá polovina naší skromné výpravy - Míra, naštěstí disponuje autem, tak jsme se moc nerozpakovali a do Podbořan se pěkně pohodlně dovezli.

Pátek
Autíčko jsme zaparkovali někde v sídlišti a začli jsme hledat koupaliště, kde se měla akce konat. Že jsme někde zřejmě odbočili špatně nám došlo u malého kačáku, který by ale koupalištěm nenazval nikdo. Poté co jsme se úspěšně vrátili a našli něco připomínající vchod jsme zjistili, že je to vlez pro kapely. Chtěli jsme se sice vydávat za No Name, ale lístky už jsme měli koupené, tak vlastně ani nebylo proč. Poté co jsme obešli menší pole jsme se konečně ocitli před vchodem pro normální smrtelníky, kde nás hned okroužkovali zeleným náramkem (který byl opravdu nesundatelný, jak jsme se několikrát přesvědčili).
Po vleznutí do areálu nás přivítala příjemná hudba skupiny November 2nd, která byla jeden z nejlepších zážitků, co nás toho dne potkaly. Po této milé kapelce přišli na řadu No Name ze Slovenska, asi největší sobotní tahák. Není to můj šálek kávy, proto to tu nebudu komentovat. Sympatické bylo, že nám popřáli, abychom vyhráli MS ve fotbale. Což ale slušně udělaly všechny slovenské kapely, které tu vystupovaly:) Po nich přišli docela pohodoví Eastpark, poté další bratia zo Slovenska - Horkýže Slíže. Šli jsme radši hledat něco k jídlu. Což se v devět hodin ukázalo býti hodně naivní, tak jsme se po hodinové procházce vrátili zpátky do areálu festivalu, kde bylo jídla dost. (Nutno podoktnout, že takovéto výpravy za jídlem se u nás stávají normálními. Týden předtím jsme totéž absolvovali v Klacíkově. Tam ale obchod nakonec byl). V jedenáct se nám předvedla skupina Lety Mimo, která byla dalším pěkným zážitkem. Totéž se ovšem nedá říct o kapele Rybičky 48. Na jejich song "Sexuální akrobat" budu vzpomínat ještě dlouho. Jak mohou tihle chlapci stát v čele hitparád nechápu...asi už jsem na to stará:) Po dvou písničkách jsme se zvedli a jeli. Domů.

Sobota
Jelikož byl na dopoledním programu "Chlapík s kytarou" Martin "Svaly" Maxa, přijeli jsme do Podbořan až ve tři. To tu hrál Jiří Schmitzer. (Ano ten herec). Jeho písničky byly veselé, milé, ale velmi očekávanou Pr...l nezahrál. Ačkoli ho publikum velmi prosilo. A my se na ní těšili. Poté připlul jakýsi bluesband, který hrál zajímavou muziku, po něm následovali The Bubblers - vítěž letošního ročníku Coca Cola Popstars. Nedokážu odhadnout co to bylo za styl, každopádně za letošní objev bych to určitě neoznačila.
V šest začal zápas Česko-Ghana. (Fotbal). Což bylo neštěstím jak pro bubliny, tak pro nadcházející kapelu Dilemma, kteří přijeli ze slovenska. Nalevo od pódia se totiž rozkládal stan s obrazovkou, takže se polovina lidí přesunula tam, a hrát v těchto podmínkách bylo trošku nevděčné, zvlášť při tom skličujícím výsledku. Náladu ale musely zlepšit kapely Gaia Mesiah a Support Lesbiens, kteří hráli večer. To už jsme byli ovšem na cestě domů, měli jsme ještě zábavu jinde.

Ale to nevadí, určitě se s nimi setkáme tento víkend na festivalu United Islands of Prague, kam se pojedeme podívat. To víte, aktivní léto:)

Doufám že se vám malé ohlédnutí za Experimentem 2006 líbilo a hlavně, že nás příště pojede víc!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Červi Červi | E-mail | 21. června 2006 v 15:27 | Reagovat

Nechystáte se někdo na Erzgebirge rockpreiss do Annabergu? Je to někdy kolem 13.7., takže asi jen pro ty, koho se netýká tábor! Za 100,- vstup, autobus z Chomutova a snad i pivo zdarma!

2 kamellie kamellie | E-mail | 22. června 2006 v 9:41 | Reagovat

a kdo tam bude?

3 Červi Červi | E-mail | 22. června 2006 v 13:48 | Reagovat

Nevím, je to soutěžní festival v rámci nějakého česko-německého přátelství. Loni to vyhráli X-left-to-die, rok před tim Mindway!

4 renca renca | 12. dubna 2008 v 16:27 | Reagovat

zajima me jestli bude i letos experiment v podboranech ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.